Kleven Verft AS

Birte Støle Bigset
Tlf.: +47 7001  9100

Klubbenesvegen 39, 6065 Ulsteinvik, Norway
post.kve@kleven.no

Birte Støle Bigset
Resepsjon

Ståle Rasmussen
Ståle Rasmussen
Adm.dir. Kleven Verft / Konsernsjef Kleven
Tel.: +47 90 93 64 93
stale.rasmussen@kleven.no
Terje Høydal
Terje Høydal
Produksjonssjef / Production Manager
Tel.: +47 99 25 10 91
terje.hoydal@kleven.no
Arnfinn Godø
Arnfinn Godø
Økonomisjef / Finance Manager
Tel.: +47 91 66 51 84
arnfinn.godo@kleven.no
Kathrine Holstad
Kathrine Holstad
HR-direktør / HR Director
Tel.: +47 920 30 036
kathrine.holstad@kleven.no
Terje Storvik Nilsen
Terje Storvik Nilsen
Innkjøpssjef / Purchase Manager
Tel.: +47 41 49 68 46
terje-storvik.nilsen@kleven.no
May Kristin Myklebust
May Kristin Myklebust
Prosjektleiar / Project Manager
Tel.: +47 48 21 39 25
may-kristin.myklebust@kleven.no
Asbjørn Vattøy
Asbjørn Vattøy
Prosjektleiar / Project Manager
Tel.: +47 97 53 54 78
asbjorn.vattoy@kleven.no
Øystein Djupvik
Øystein Djupvik
Prosjektleiar / Project Manager
Tel.: +47 90 86 45 87
oystein.djupvik@kleven.no
Oddvar Pedersen
Oddvar Pedersen
Prosjektleiar / Project Manager
Tel.: +47 9 188 29 28
oddvar.pedersen@kleven.no
Arve Fjørtoft
Prosjektleiar / Project Manager
Tel.: +47 938 42 230
arve.fjortoft@kleven.no
Ronny Dagfinn Dimmen
Prosjektleiar / Project Manager
Tel.: +47 481 62 360
ronny.dimmen@kleven.no
Jon Arne Hatlø
Jon Arne Hatlø
HMS- og industrivernleiar / HSE Manager
Tel.: +47 90 40 41 65
jaha@kleven.no
Billly Flø
Billy Flø
Anlegg/vedlikehaldsleiar / Facility Manager
Tel.: +47 90 96 15 90
billy.flo@kleven.no
Karl Johan Barstad
Karl Johan Barstad
Garantikoordinator / Guarantee Coordinator
Tel.: +47 94 16 53 70
karl-johan.barstad@kleven.no
Gerd Liaset
Gerd Frostad Liaset
Administrasjonssjef / Facility Services Manager
Tel.: +47 91 30 24 94
gerd.liaset@kleven.no
Ellen Kvalsund
Ellen C. Kvalsund
Kommunikasjonssjef / Communications Manager
Tel.: 47 41 57 44 63
ellen.kvalsund@kleven.no
Jogeir Skinnes
Kvalitets- og HMS-leiar / HSEQ Manager
Tel.: +47 95 80 05 48
jogeir.skinnes@kleven.no